204727

Zvezdniški Bayern, pazi se: Benjamin Šeško “trese” na manj kot uro igre!

30. 9. 2023, 11.06

Sobotni program na prvi slovenski športni televiziji prinaša kar devet nogometnih prenosov, a eden izmed njih še posebej izstopa. Ob 18.25 si boste lahko na prvem programu ogledali poslastico nemške Bundeslige med RB Leipzigom in Bayernom iz Münchna.

V ponovitvi avgustovskega superpokala, kjer so rdeči biki sredi Bavarske slavili s kar 3:0, so v vlogi manjšega favorita vseeno serijski prvaki iz Münchna. Slednji so ob Bayerju iz Leverkusna po petih krogih še edini neporaženi med elito, Benjamin Šeško in soigralci so torej odločeni, da se v šestem krogu to spremeni.

“Bayern lahko še enkrat premagamo, vsi verjamemo, da nam lahko uspe. Moramo ponoviti tako dobro predstavo kot v superpokalu,” je za klubsko spletno stran samozavestno dejal slovenski dragulj, ki v prvih tednih že navdušuje nemško javnost.

Priljubljeni Beni je za novega delodajalaca zenkrat zaigral na sedmih tekmah, dvakrat je začel v prvi postavi. Skupno je bil na zelenicah 256 minut, v tem obdobju pa je dosegel 5 golov, v povprečju zatrese mrežo nasprotnika vsakih 51 minut!

Fantastična statisika, ki lahko nažene strah v kosti tudi eni najboljših ekip na svetu.

Bundesliga, RB Leipzig – Bayern München, 18.25 na Šport TV 1.

1

2

Herlings udaril po FIM: “Vsak dan mi je bolj jasno, zakaj se vse več dirkačev iz Evrope odloča za selitev v ZDA” (VIDEO, FOTO)...Več

3

Boromisa po zgledu četrtkovega tekmeca: Verjamemo, da bo Sanchez naš trener še 17 let (VIDEO)...Več