[3583]
226096

Avtor: Lamin Diallo
17. 5. 2024, 22.50

Na drugi finalni tekmi državnega prvenstva v futsalu je Dobovec ob koncu s 3:2 premagal Siliko Vrhniko in izid v zmagah izenačil na 1:1. Tretja tekma bo 23. maja v Rogaški Slatini.

Na srečanju so povedli gostje, ki so zadeli v zadnji minuti prvega dela z desetih metrov po zasluga Čeha. V drugem delu so Vrhničani izenačili, v 25. minuti je bil s šestih metrov zanesljiv Trdin. V 32. minuti so varovanci Simeunovića prvič v finalnu seriji povedli, zadel je Bjelčević. V 38. minuti so gostje izenačili, lepo akcijo je uspešno zaključil Martinez. Le minuto za tem pa je Dobovec znova povedel, ko je kombinacijo iz prostega strela zaključil Duščak.

Tretja tekma finala bo na sporedu 23. maja ob 20. uri v Rogaški Slatini.