[3137]
208752

13. 11. 2023, 12.26

Benjamin Šeško je v zadnjem krogu Bundeslige pred reprezentančnim odmorom znova dobil priložnost za dokazovanje. Obračun proti Freiburgu je začel od prve minute in bil tudi blizu novemu zadetku.

Leipzig je enega od derbijev enajstega kroga Bundeslige sicer dobil s 3:1. Do zmage pa je moštvu pomagal tudi slovenski napadalec, čeprav se ni uspel podpisati pod nov zadetek v dresu rdečih bikov. Še najbližje uspehu je bil v 18. minuti, ko bil po kotu Leipziga najvišji v tekmečevem kazenskem prostoru, a z glavo za las zgrešil vrata Freibruga. Ob tem sta z nasprotnikovim branilcem trčila z glavama. Šeško je zato potreboval zdravniško pomoč in za hip prestrašil slovenske ljubitelje nogometa.

Vseeno je mladi zvezdnik z dvobojem lahko nadaljeval in dal vedeti, da bo Slovenija nanj lahko računala na ključnih tekmah v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo. Obračuna z Dansko in Kazahstanom si boste sicer lahko ogledali na našem prvem programu!

Slovenija – Danska v petek s studijskim programom od 19.45 dalje na Šport TV 1!

Foto, video: Šport TV

1

2

Herlings udaril po FIM: “Vsak dan mi je bolj jasno, zakaj se vse več dirkačev iz Evrope odloča za selitev v ZDA” (VIDEO, FOTO)...Več

3

Boromisa po zgledu četrtkovega tekmeca: Verjamemo, da bo Sanchez naš trener še 17 let (VIDEO)...Več