[3137,2]
165886

31. 7. 2022, 16.23

Na včerajšnjem nemškem superpokalu je z rezultatom 5:3 slavil Bayern. Tekma je bila napeta do zadnje minute, ko je Leroy Sane potrdil zmago, a po prvem polčasu je kazalo, da bo Bayern slavil brez večjih težav. Bavarci so vodili že s 3:0. Biki iz Leipziga so v drugem polčasu prikazali boljšo predstavo in v podaljšku je Bayern vodil le še s 4:3. Leipzig je tako v podaljšku drugega polčasa potreboval samo še zadetek.

Bavarci pa so začeli zavlačevati. V 94. minuti se je na tleh zaradi poškodbe znašel Alphonso Davies, Manuel Neuer je žogo vrgel iz igre. Igralec bikov Dani Olmo je nato iznajdljivo vrnil žogo, a pri tem pretental Lucasa Hernandeza in osvojil prosti strel za Leipzig. V spodnjem posnetku si poglejte, kaj je naredil španski reprezentant.

Tekmo je na koncu dobil Bayern, zmago je v 98. minuti z zadetkom iz protinapada potrdil Sane.

Video, foto: Šport TV

1

Gajser s prehitevanjem leta mimo Avstralca (VIDEO)...Več

2

Weghorst z zadetkom in podajo v sodnikovem dodatku poskrbel za delirij na Johan Cruijff Areni (VIDEO)...Več

3

Mavrič Rožič: Bogatinov preigral Sancheza, Kopru se je tveganje izplačalo (VIDEO)...Več