[3137]
167955

21. 8. 2022, 18.52

Obračuna tretjega kroga Bundeslige med Bayerjem iz Leverkusna in Hoffenheima se bodo predvsem navijači slednjega spominjali dolgo časa. Kljub je namreč ob prepričljivi zmagi s 3:0 dosegel tudi dva prekrasna zadetka.

Hoffenheim je v soboto še poglobil hudo rezultatsko krizo Bayerja, ki je po uspešni lanski sezoni, v letošnji izgubil vse tri uvodne tekme. Lekarnarji trenutno zasedajo celo zadnje mesto lestvice v Bundesligi. Nič jim ni šlo po načrtih niti na obračunu proti Hoffenheimu. Ta je po uspehu nad Bochumom tri točke vknjižil tudi proti moštvu iz Leverkusna. Goste je v vodstvo že v deveti minuti z izjemnim zadetkom s peto popeljal Christoph Baumgartner.

Gostje so bili boljši tekmec čez celotno tekmo. Prednost so povišali prek Andreja Kramarića v 34. minuti. Veselja za navijače Hoffenheima pa še ni bilo konec. Za nov evrogol je z izjemno natančnim strelom v 78. minuti poskrbel mladi Francoz Georigino Rutter, ki je postavil postavil končni rezultat 0:3.

Foto, video: Šport TV

1

Gajser s prehitevanjem leta mimo Avstralca (VIDEO)...Več

2

Weghorst z zadetkom in podajo v sodnikovem dodatku poskrbel za delirij na Johan Cruijff Areni (VIDEO)...Več

3

Mavrič Rožič: Bogatinov preigral Sancheza, Kopru se je tveganje izplačalo (VIDEO)...Več