[3137,2]
237711

6. 10. 2024, 17.23

V šestem krogu nemškega prvenstva so biki iz Leipziga gostovali pri Heidenheimu. Oba kluba sta bila med tednom aktivna v Evropi. Heidenheim je na tekmo Konferenčne lige premagal Olimpijo, medtem ko so biki izgubili proti Juventusu. Tokrat so se zmage veselili gostje, ki so slavili z 1:0.

V prvem polčasu gledalci niso videli zadetkov, ekipi sta bili izenačeni. V drugem je mrežo Heidenheima zatresel Benjamin Šeško, a gol je bil razveljavljen zaradi prekrška v napadu. Le nekaj minut kasneje je Lois Openda dosegel veljaven zadetek in bike popeljal v vodstvo.

Biki so z zmago vsaj za nekaj časa skočili na prvo mesto nemškega prvenstva, prav tako poleg Bayerna ostajajo edina neporažena ekipa v ligi. Po reprezentančnem premoru jih čaka gostovanje pri Mainzu.

1

Peklaj: “Za nami je pozitiven vikend, na Pokalu narodov lahko osvojimo visoko mesto” (VIDEO)...Več

2

Boromisa po zgledu četrtkovega tekmeca: Verjamemo, da bo Sanchez naš trener še 17 let (VIDEO)...Več

3

Herlings udaril po FIM: “Vsak dan mi je bolj jasno, zakaj se vse več dirkačev iz Evrope odloča za selitev v ZDA” (VIDEO, FOTO)...Več