202970

Sodniška analiza: Poškodba Blažiča: Če bi lahko, bi zdaj verjetno pokazal izključitev (VIDEO)

Avtor: Aljaž Pirnat
11. 9. 2023, 11.20

Slovenska nogometna reprezentanca je včeraj v 6. krogu kvalifikacij za evropsko prvenstvo s 4:0 premagala San Marino. Po srečanju smo skupaj s članom Zveze nogometnih sodnikov Slovenije Žigo Dobrunom pod drobnogled vzeli nekatere sodniške odločitve, ki so bile (ne)dosojene na tekmi.

Še posebej je bilo govora o odločitvi v 6. minuti dvoboja, ko je nogometaš San Marina Alessandro Tosi grdo pohodil slovenskega centralnega branilca Miho Blažiča. Slednji je nekaj minut kasneje zaradi poškodbe moral predčasno zapustiti igrišče. Tosi je sicer za prekršek prejel rumeni karton, a po mnenju našega gosta v sodniškem kotičku, Žige Dobruna, bi kaj hitro lahko bil tudi izključen.

Foto & video: Šport TV

1

Ne bi verjeli, če ne bi videli! Švedski vratar branil nemogoče (VIDEO)...Več

2

NAPOVED TEDNA: Nekdanji serijski prvak proti aktualnemu, Gajser še ni rekel zadnje, Domžalčani v iskanju prve zmage proti Mariboru (VIDEO)...Več