single
[9]
261549

Slovenija do šestega mesta na EP parov v speedwayu

Avtor: Urban Kolman
20. 7. 2025, 12.55

Slovenija je na evropskem prvenstvu parov v speedwayu v latvijskem Daugavpilsu osvojila šesto mesto. Slovenske barve so zastopali Matic Ivačič, Anže Grmek in Denis Štojs, je v sporočilu za javnost zapisal AMZS.

“Menim, da smo se vsi potrudili po najboljših močeh. Z Maticem sva naredila najboljše, kar sva lahko. Imela sva par dobrih voženj, pa tudi malce smole s Čehi,” je po dirki povedal Grmek, ki je v skupni seštevek prispeval polovico od skupno 14 slovenskih točk.

Zmagala je Danska, ki je z 31 točkami ubranila naslov evropskega prvaka. Druga je bila Latvija, ki je zbrala točko manj, tretja pa Češka s 26 točkami.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Kanada z golom v sodniškem dodatku prva v osmini finala...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, sedaj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več