[3137]
215006

Šeško in soigralci povsem iz sebe, ker so omogočili nadaljevanje pravljice Bayerja (VIDEO)

21. 1. 2024, 10.19

Sobota je prinesla eno najbolj razburljivih in zanimivih tekem v letošnji sezoni Bundeslige. Vodilni Bayer iz Leverkusna je gostoval pri Leipzigu in kljub dvakratnemu zaostanku prišel do zlata vredne zmage s 3:2.

Slovenski biser Benjamin Šeško je dvoboj 18. kroga začel v prvi postavi, na zelenici pa je bil do 74. minute, ko ga je zamenjal izkušeni Poulsen. Rdeči biki so povedli že v 7. minuti, ko je bil natančen Xavi Simons, na začetku drugega dela je izenačil Tella.

Domači so hitro odgovorili z vnovičnim vodstvom, v 56. minuti je bil natančen letos izjemni Openda, a je že sedem minut kasneje izenačil Tah. Zdelo se je, da se bo dvoboj končal brez zmagovalca, a so “lekarnarji” drugič zapored udarili v sodniškem dodatku. V 91. minuti je za šok v Leipzigu poskrbel Hincapie, ki je podaljšal pravljico čete Xabija Alonsa, ki ima na vrhu lestvice že 48 točk in vse bolj sanja tudi o premiernem naslovu prvaka.

“Sem razočaran in jezen, težko najdem prave besede. Kontrolirali smo tekmo, celo dvakrat vodili, a na koncu ostali brez vsega. V drugem polčasu nas je Bayer s pritiskom spravljal v težave, trije prejeti zadetki so preveč. Jezen sem, ker smo premagali samega sebe,” je po tekmi za klubska družbena omrežja dejal branilec Leipziga David Raum.

1

2

Herlings udaril po FIM: “Vsak dan mi je bolj jasno, zakaj se vse več dirkačev iz Evrope odloča za selitev v ZDA” (VIDEO, FOTO)...Več

3

Boromisa po zgledu četrtkovega tekmeca: Verjamemo, da bo Sanchez naš trener še 17 let (VIDEO)...Več