18443

Seattle spet boljši od Denverja

Avtor: Rok Grilec
22. 9. 2014, 09.27

Tretji teden v NFL je praktično končan, čaka nas le še MNF tekma med Chicago Bears in New York Jets. Tudi ta konec tedna smo videli nekaj izjemnih tekem, med drugim tudi povratno srečanje letošnjega Super Bowla.

Tokrat je bilo srečanje med Seattlom in Denverjem precej bolj zanimivo, kot tisto v New Yorku. Broncos so izjemno slabo odigrali prvi polčas, a se nato uspeli vrniti, podaljšek so izsilili le nekaj sekund pred iztekom rednega dela. V dodatnih 15 minutah je stvari v svoje roke vzel Marshawn Lynch in svoji ekipi pritekel zmago s 26:20.

Na ostalih tekmah večjih presenečenj ni bilo, omeniti velja prvi poraz Buffala, boljši je bil San Diego, do prve zmage sezone so prišli New York Giants, nov poraz pa so utrpeli Green Bay Packers. Poraz so na gostovanju pri Arizoni utrpeli tudi San Francisco 49ers, drugi letošnji poraz so utrpeli Miami Dolphins.

Ognjeni krst sta na včerajšnji tekmah doživeli še dva letošnja novinca na poziciji podajalca, pri Minnesoti je tako sredi tekme zaigral Teddy Bridgewater, pri Jacksonville Jaguars pa Blake Bortles.

Rezultati:

Tampa Bay – Atlanta 14:56San Diego – Buffalo 22:10Washington – Philadelphia 34:37Tennessee – Cincinnati 7:33Dallas – St. Louis 34:31 Houston – N.Y. Giants 17:30Baltimore – Cleveland 23:21Green Bay – Detroit 7:19Indianapolis – Jacksonville 44:17Oakland – New England 9:16Minnesota – New Orleans 9:20San Francisco – Arizona 14:23Denver – Seattle 20:26Kansas City – Miami 34:15Pittsburgh – Carolina 37:19Chicago – N.Y. Jets

1

Zmaji letos zagotavljajo spektakel: Ljubljančani zabijali in podarjali “banane” (VIDEO)...Več

2

Napoved tedna: Vse oči uprte v debi Boštjana Cesarja na mariborski klopi (VIDEO)...Več