[2759]
187904

Miha Zajc: ”Prava Slovenija je igrala v drugem polčasu!” (VIDEO)

23. 3. 2023, 18.52

K zmagi Slovenije v Kazahstanu (1:2) na uvodu kvalifikacijskega cikla za nastop na Euru 2024 je veliko pripomogel Miha Zajc, ki je vstopil na začetku drugega polčasa in na desno stran vezne linije vnesel veliko svežine in igrivosti. Po koncu tekme je zadovoljen z nastopom in, kar je najbolj pomembno, s tremi točkami.

Vezist turškega Fenerbahčeja se strinja, da je bilo srečanje izjemno razburljivo, a so ga Kekovi varovanci uspeli obrniti sebi v prid. ”V prvi polčas nismo štartali dobro, smo pa zato v drugem pokazali pravi obraz, imeli posest in še kakšno priložnost za zadetek,” tekmo na kratko opiše Zajc.

”Trpeli smo tako rezervisti kot tisti na terenu. Ni bilo lahko, k temu je najbrž pripomogla tudi dolga pot. Tista prava Slovenija je zaigrala v drugem polčasu,” je mnenja slovenska ‘desetka’.

1

Bayern prvič v sezoni brez vseh točk, lekarnarji na Allianz Areni iztržili remi (VIDEO)...Več