[3137,2]
207348

Kane znova po stopinjah Rooneyja: S sredine dosegel enega najlepših golov sezone (VIDEO)

28. 10. 2023, 17.18

Bayern je v devetem krogu nemškega prvenstva na Allianz Areni deklasiral Darmstadt. Končni rezultat je bil 8:0. Po petih minutah je kazalo, da so Bavarci v težavah, ko je rdeči karton prejel Joshua Kimmich, a v nadaljevanju prvega polčasa so lilije tudi same prejeli kar dva rdeča kartona in ob koncu polčasa je bil Bayern ekipa z igralcem prednosti. Darmstadt je remi držal do začetka drugega polčasa, ko so Bavarci prestavili v višjo prestavo. Za vrhunec srečanja je poskrbel Harry Kane, ki je svoj drugi zadetek dosegel kar s sredine igrišča.

Anglež je začel pohod Bayerna, ko je v 51. minuti dosegel prvi gol. Sledila sta še dva zadetka Leroya Saneja in en Jamala Musiale, ko je Kane s sredine igrišča premaga vratarja Marcela Schuchena. Drugi gol je v nadaljevanju dodal še Musiala in enega tudi Thomas Müller. Zadnji žebelj v krsto Darmstadta je zabil Kane, ko je v 88. minuti zabeležil drugi hat-trick pri Bayernu.

Bayern v naslednjem krogu Bundeslige čaka prvi Der Klassiker sezone.

Video, foto: Šport TV

1

2

Herlings udaril po FIM: “Vsak dan mi je bolj jasno, zakaj se vse več dirkačev iz Evrope odloča za selitev v ZDA” (VIDEO, FOTO)...Več

3

Boromisa po zgledu četrtkovega tekmeca: Verjamemo, da bo Sanchez naš trener še 17 let (VIDEO)...Več