[2759]
186065

“Blitzkrieg” neverjetnega Šeška, ki je v sedmih minutah dosegel tri gole (VIDEO)

6. 3. 2023, 10.35

Sedemnajst dni loči slovensko nogometno reprezentanco od prve tekme v kvalifikacijah za nastop na evropskem prvenstvu prihodnje leto. Četa Matjaža Keka bo 23. marca gostovala v daljnem Kazahstanu, kjer bodo tri točke še kako pomembne za mirnejše nadaljevanje kvalifikacij. Vse tekme Slovenije si boste lahko ogledali na naši televiziji.

Slovenski selektor je imel v zadnjem obdobju nekaj razlogov za nezadovoljstvo, saj veliki biser Benjamin Šeško pri avstrijskih prvakih iz Salzburga ni uspel najti pravega strelskega ritma. A to je že pozabljeno, devetnajstletnik je v nedeljo dosegel hat-trick v sedmih minutah!

Šeško je ob prvenstvenem gostovanju na Dunaju pri Rapidu v igro vstopil na začetku drugega polčasa pri rezultatu 1:1. Prvi zadetek za vodstvo je prispeval v 80. minuti, natančen je bil še štiri minute kasneje, piko na i sanjski predstavi pa je postavil s tretjim golom v 87. minuti.

Rdeči biki so po dvajsetih krogih avstrijskega prvenstva na prvem mestu z 51 točkami, prvi zasledovalci iz Graza imajo že devet točk manj.

Kvalifikacije za EURO 2024, Kazahstan – Slovenija, 23. marec na Šport TV!

1

Bayern prvič v sezoni brez vseh točk, lekarnarji na Allianz Areni iztržili remi (VIDEO)...Več