189253

Bavarci z evrogolom de Ligta do težko priborjene zmage pri Freiburgu (VIDEO)

Avtor: Urban Kolman
8. 4. 2023, 18.17

Bayern je po zmagi na der Klassikerju ponovno zasedel prvo mesto v nemški ligi. A med tednom so Bavarci nepričakovano izpadli iz pokala. Na Allianz Areni jih je premagal Freiburg. Aktualni prvaki so priložnost za maščevanje dobili že nekaj dni kasneje, ko so v ligi gostovali na Europa Park Stadionu. To so tudi izkoristili in Freiburg premagali z 1:0.

Po prvem polčasi, v katerem ni bilo zadetkov, so Bavarci povedli v 51. minuti. Za strel iz razdalje se je odločil nizozemski branilec Matthijs de Ligt. Žoga je poletela v zgornji kot vrat Marka Flekkena. Vratar Freiburga ni imel pravih možnosti in Bayern je na koncu slavil minimalno zmago.

Bavarci tako ostajajo na prvem mestu, Freiburg kljub porazu prav tako ostaja četrti, a ga lahko do konca kroga prehiti RB Leipzig.

1

2

Herlings udaril po FIM: “Vsak dan mi je bolj jasno, zakaj se vse več dirkačev iz Evrope odloča za selitev v ZDA” (VIDEO, FOTO)...Več

3

Boromisa po zgledu četrtkovega tekmeca: Verjamemo, da bo Sanchez naš trener še 17 let (VIDEO)...Več