[11]
47935

Vlhova ugnala Shiffrinovo, Bucikova deveta

11. 11. 2017, 14.06

Slovaška alpska smučarka Petra Vlhova (1:49,98) je zmagovalka prvega slaloma za svetovni pokal v novi sezoni. Drugo mesto je osvojila Američanka Mikaela Shiffrin (+0,10), tretja pa je bila Švicarka Wendy Holdener (+1,35). V finalu sta nastopili tudi dve Slovenki, Ana Bucik je bila na koncu deveta (+3,26), Maruša Ferk pa 17. (+3,98).

Obe Slovenki sta prišli do prvih točk v sezoni na progi, ki jo je postavil slovenski trener Denis Šteharnik.

V nedeljo bo v Leviju na sporedu še moški slalom, karavana alpskih smučarjev pa se nato seli v kanadski Lake Louise, kjer bodo konec novembra na sporedu hitre discipline.

.Foto: Sportida.com

1

Gajser s prehitevanjem leta mimo Avstralca (VIDEO)...Več

2

Weghorst z zadetkom in podajo v sodnikovem dodatku poskrbel za delirij na Johan Cruijff Areni (VIDEO)...Več

3

Mavrič Rožič: Bogatinov preigral Sancheza, Kopru se je tveganje izplačalo (VIDEO)...Več