[3137,2]
237725

6. 10. 2024, 19.46

Za vrhunec šestega kroga nemškega prvenstva sta poskrbela Eintracht Frankfurt in Bayern. Bavarci so gostovali v Frankfurtu. Obe ekipi sta po petih krogih zasedali mesta na vrhu lestvice. Bavarci so poleg RB Leipziga bili še edini neporaženi, medtem ko je Frankfurt bil v seriji štirih zaporednih zmag. Srečanje se je končalo brez zmagovalca. Končni izid je bil 3:3.

V prvem polčasu je povedel Bayern z golom Kim Min-jaeja. Orli so že v prvem polčasu uprizorili preobrat. Strelca sta bila Omar Marmoush in Hugo Ekitike. A tudi Bavarci niso rekli zadnje in poravnali izid z zadetkom Dayota Upamecanoja.

Bayern je v drugem polčasu ponovno prevzel pobudo in povedel po lepem golu Michaela Olisa. Frankfurt se ni predal in v sodniškem dodatku je še drugi gol na tekmo dosegel Marmoush.

VIDEO Zadetka drugega polčasa

1

2

Herlings udaril po FIM: “Vsak dan mi je bolj jasno, zakaj se vse več dirkačev iz Evrope odloča za selitev v ZDA” (VIDEO, FOTO)...Več

3

Boromisa po zgledu četrtkovega tekmeca: Verjamemo, da bo Sanchez naš trener še 17 let (VIDEO)...Več