[2,3194]
204926

Kolar po novem porazu: “Nismo bili pravi, moramo se pobrati na naslednji tekmi” (VIDEO)

2. 10. 2023, 08.27

Maribor si je na zadnji tekmi enajstega kroga Prve lige Telemach ponovno privoščil spodrsljaj. Vijolični so izgubili gostovanje na Kidričevem. Aluminij je bil od vijoličnih boljši z 1:0. Rdeče-beli so povedli v 34. minuti, ko je gol dosegel Sandro Jovanović. Maribor je do konca tekme pritiskal za izenačenje, a delo je bilo oteženo v 51. minuti, ko je drugi rumeni karton in posledično rdečega prejel Marko Božić.

Po že četrtem porazu Maribora  na zadnjih petih tekmah smo se pogovarjali s hrvaškim napadalcem vijoličnih Markom Kolarjem, ki je priznal, da Štajerci niso bili pravi: “Hoteli smo ponoviti predstavo proti Radomljam, ampak nismo bili pravi. V tekmo smo vstopili dobro, ampak se kasneje nismo uspeli vrniti na pravi nivo.”

Dodal je, da rdeči karton po njegovem mnenju ni imel velikega vpliva: “Prej bi morali pokazati pravi obraz in odločiti tekmo. Tega nam ni uspelo. Zdaj se moramo pobrati, stopiti skupaj in stvar popraviti na naslednji tekmi.”

Maribor naslednji konec tedna čaka zahtevno gostovanje pri Muri. Srečanje si boste lahko ogledali na Šport TV.

Video, foto. Šport TV

1

Bayern prvič v sezoni brez vseh točk, lekarnarji na Allianz Areni iztržili remi (VIDEO)...Več