[3137,2]
185279

Grozljiva napaka Schalkejevega vratarja: Med nogama premagan z ogromne razdalje (VIDEO)

26. 2. 2023, 14.35

Schalke je v soboto prišel do svoje prve zmage po 9. novembru, ko je z 1:0 ugnal Mainz. Tokrat so z 2:1 premagali Stuttgart. Za eno izmed potez tekme pa je poskrbel kar domači ljubljenec Ralf Fährmann.

Štiriintridesetletni vratar si je namreč v 63. minuti srečanja privoščil veliko napako. Ob strelu Borne Sose z ogromne razdalje je Fährmannu žoga sprva ušla iz rok, nato pa med nogama zletela v Schalkejevo mrežo. Spodrsljaj nekdanjega člana Norwicha na koncu za “knape” ni bil usoden, saj so po zaslugi dveh zadetkov iz prvega polčasa vseeno prišli do tretje zmage v letošnji bundesligaški sezoni.

Schalke sicer zaenkrat s 16 točkami ostaja prikovan na zadnje mesto lestvice. V naslednjem krogu pa “kraljevo modre” čaka gostovanje pri Bayerju iz Leverkusna.

Foto/Video: Šport TV

1

2

Herlings udaril po FIM: “Vsak dan mi je bolj jasno, zakaj se vse več dirkačev iz Evrope odloča za selitev v ZDA” (VIDEO, FOTO)...Več

3

Boromisa po zgledu četrtkovega tekmeca: Verjamemo, da bo Sanchez naš trener še 17 let (VIDEO)...Več