[11]
179197

Konec čakanja: Ilka Štuhec z izjemno vožnjo po treh letih znova na zmagovalnem odru!

17. 12. 2022, 12.26

Ilka Štuhec je osvojila drugo mesto na smuku za svetovni pokal alpskih smučark v St. Moritzu. Mariborčanka je bila na četrtem ženskem smuku sezone počasnejša zgolj od trenutno najboljše smukačice Italijanke Sofia Goggie. Štuhec je osvojila že 18. stopničke v svetovnem pokalu, prve po kar treh letih in 11 mesecih.

Štuhec je slovenskemu ženskemu smučanju priborila 182. stopničke v svetovnem pokalu. Prvič po januarju oziroma februarju 2019 se je znova zavihtela na oder za zmagovalke na tekmah najvišje ravni, ko je bila 19. januarja 2019 tretja na smuku za svetovni pokal v Cortini d’Ampezzo po osvojenem naslovu smukaške prvakinje na svetovnem prvenstvu 10. februarja istega leta v Areju.

V St. Moritzu je v nedeljo na sporedu še superveleslalom.

1

Gajser s prehitevanjem leta mimo Avstralca (VIDEO)...Več

2

Weghorst z zadetkom in podajo v sodnikovem dodatku poskrbel za delirij na Johan Cruijff Areni (VIDEO)...Več

3

Mavrič Rožič: Bogatinov preigral Sancheza, Kopru se je tveganje izplačalo (VIDEO)...Več