[3137,2]
167871

Avtor: Rene Vidmar
20. 8. 2022, 19.52

Borussia Dortmund je v 3. krogu nemškega nogometnega prvenstva doživela hladen tuš in poraz z Werderjem v končnici tekme z 2:3.

Borussia Dortmund in Bayern sta bila po dveh krogih edina s stoodstotnim izkupičkom, a se je Porurcem danes zataknilo. V končnici tekme so zapravili vodstvo z 2:0, potem ko so imeli s povratniki med prvoligaše iz Bremna veliko dela. A po prvem golu v izdihljajih prvega polčasa Juliana Brandta in Raphaela Guerreira v 77. minuti se je zdelo, da je tekma odločena.

Toda gostje so poskrbeli za popoln preobrat v le šestih minutah. Najprej je v 89. znižal Lee Buchanan, v tretji minuti sodnikovega dodatka je izenačil Niklas Schmidt, šokirane in zbegane rumeno-črne pa je po napaki v obrambi in protinapadu kaznoval še Oliver Burke.

1

Gajser s prehitevanjem leta mimo Avstralca (VIDEO)...Več

2

Weghorst z zadetkom in podajo v sodnikovem dodatku poskrbel za delirij na Johan Cruijff Areni (VIDEO)...Več

3

Mavrič Rožič: Bogatinov preigral Sancheza, Kopru se je tveganje izplačalo (VIDEO)...Več