[3137,2]
155399

7. 4. 2022, 09.40

Na zaostali tekmi 26. kroga nemškega prvenstva sta se srečala Augsburg in Mainz. Gostujoči karnevalski klub bi se z zmago približal mestom, ki vodijo v Evropo, medtem ko je domači Augsburg nujno potreboval točke, ki bi ekipi pomagale v boju za obstanek. Na koncu so zmagali domačini in se oddaljili od zadnjih treh mest. Pri Mainzu na tekmi niso bili zadovoljni z odločitvijo v 10. minuti, ko je sodnik Jöllenbeck dosodil enajstmetrovko.

Hack je žogo podal proti svojemu vratarju Zentnerju, a do žoge je prišel napadalec Augsburga Niederlechner, nad katerim je po oceni sodnika gostujoči vratar storil prekršek. Igralci Mainza so pričakovali, da bo VAR sodnikovo odločitev spremenil, a to se ni zgodilo. Augsburg je povedel. V 54. minuti je Mainz izenačil, a le dve minuti kasneje zopet zaostajal z 2:1, kar je bil tudi končni izid tekme.

1

Gajser s prehitevanjem leta mimo Avstralca (VIDEO)...Več

2

Weghorst z zadetkom in podajo v sodnikovem dodatku poskrbel za delirij na Johan Cruijff Areni (VIDEO)...Več

3

Mavrič Rožič: Bogatinov preigral Sancheza, Kopru se je tveganje izplačalo (VIDEO)...Več